Mikołajki kawiarenki literackiej

6 grudzień wszystkim kojarzy się z Mikołajem. Mikołajkowo było zatem w Kawiarence Literackiej. Seniorzy stworzyli
odpowiedni nastrój . Były świąteczne dekoracje, zapalone świeczki. Uczestnicy zadbali też o słodkości i owoce. Było również uroczo. Królowały czerwienie, a na głowach czapeczki, opaski z różnymi dekoracjami świątecznymi. W tym dniu odwiedził też seniorów od dawna zapowiadany i oczekiwany podróżnik – Pan Adam Pelc.
Tematem wykładu był Izrael- historia, polityka i życie tamtejszej ludności. Temat ciekawy. Uczestnicy z zainteresowaniem słuchali tego, co prelegent miał do przekazania.
Niestety temat niedokończony i czekamy na ciąg dalszy….
Miłym akcentem tego dnia były podarunki….kto ich nie lubi?

Projekt realizowany z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy – finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja NOVA – Klub Sąsiedzki Chełm