Warsztaty z rękodzieła

Fundacja NOVA ponownie miała przyjemność zorganizować zajęcia z rękodzieła dla migrantów, podczas których uczestniczki miały możliwość wykazać się swoją kreatywnością, tworząc piękne, wielkanocne ozdoby. Podczas tych warsztatów, atmosfera była pełna radości i współpracy, co dodatkowo umocniło więzi między uczestnikami. Fundacja NOVA jest zachwycona zaangażowaniem i talentem naszych uczestników, którzy wspólnie tworzą wyjątkowe dzieła sztuki, przyczyniając się do budowania wspólnoty opartej na szacunku i akceptacji. To kolejny przykład tego, jak nasze spotkania sprzyjają integracji międzykulturowej, umożliwiając każdemu wyrażenie swojej wyobraźni i talentu artystycznego. Oto efekty ich twórczej pracy, które z dumą prezentujemy poniżej.

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Фонд “NOVA” в черговий раз мав задоволення організувати для мігрантів майстер-класи з рукоділля, під час яких учасники мали можливість проявити свої творчі здібності, виготовляючи красиві великодні прикраси. Під час цього майстер-класу атмосфера була сповнена радості та співпраці, що ще більше зміцнило зв’язки між учасниками. Фонд “NOVA” в захваті від відданості та таланту наших учасників, які разом створюють унікальні витвори мистецтва, роблячи свій внесок у побудову спільноти, заснованої на повазі та прийнятті. Це ще один приклад того, як наші зустрічі сприяють міжкультурній інтеграції, дозволяючи кожному висловити свою уяву і художній талант. Ось результати їхньої творчої роботи, які ми з гордістю представляємо нижче.

#АктивніГромадяниГранти
Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG у рамках Програми активних громадян – Регіональний фонд