Kurs języka polskiego – zakończenie/Курс польскоі мови – завершення

W Fundacji NOVA zakończył się kolejny cykl zajęć z języka polskiego. Uczestnicy kursu, pełni zapału i determinacji, uczestniczyli w regularnych lekcjach, rozwijając swoje umiejętności językowe.

Podczas uroczystego zakończenia kursu, wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone zaświadczenia o ukończeniu zajęć. To ważne wydarzenie nie tylko podkreśla ich wysiłek i zaangażowanie w naukę języka polskiego, ale także stanowi krok w stronę pełniejszego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej.

Fundacja NOVA jest dumna z postępów każdego uczestnika i z zaangażowania wszystkich, którzy wspólnie tworzą atmosferę wzajemnego szacunku i zrozumienia. Kursy językowe nie tylko pomagają w integracji, ale również otwierają drzwi do lepszego zrozumienia kultury i otoczenia, w którym obecnie uczestnicy przebywają. Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów w nauce oraz udanej integracji w Polsce.

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Фонд “NOVA” завершив чергову серію занять з польської мови. Учасники курсу, сповнені ентузіазму та рішучості, відвідували регулярні заняття, розвиваючи свої мовні навички.

На церемонії закриття курсу всі учасники отримали заслужені сертифікати про завершення навчання. Ця важлива подія не тільки підкреслює їхні зусилля та відданість вивченню польської мови, але також є кроком до більш повної участі в житті місцевої громади.

Фонд “NOVA” пишається успіхами кожного учасника та відданістю кожного, хто разом створює атмосферу взаємної поваги та взаєморозуміння. Мовні курси не тільки допомагають в інтеграції, але й відкривають двері до кращого розуміння культури та середовища, в якому учасники наразі проживають. Ми вітаємо всіх випускників і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та успішної інтеграції в Польщі.

#АктивніГромадяниГранти

Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG у рамках Програми активних громадян – Регіональний фонд