Kurs języka polskiego/Курс польскоі мови

Mimo zakończenia zajęć przez pierwszą grupę języka polskiego, atmosfera nauki w Fundacji NOVA wciąż tętni pełną parą! Obecnie trwają intensywne zajęcia dla drugiej grupy, skupiającej się na doskonaleniu umiejętności językowych. Fundacja NOVA to miejsce, gdzie uczestnicy zajęć mają okazję rozwijać swoje umiejętności językowe, dzięki zaangażowaniu nauczycieli i inspirującej atmosferze. Niewątpliwie, nauka języka polskiego w Fundacji NOVA to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności, ale również niezapomniana przygoda pełna pozytywnych doświadczeń i spotkań. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do śledzenia wydarzeń i dołączenia do naszej rozwijającej się społeczności!

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Незважаючи на те, що заняття першої групи польської мови вже закінчилися, навчальна атмосфера у Фонді “NOVA” все ще вирує! Наразі тривають інтенсивні заняття для другої групи, спрямовані на вдосконалення мовних навичок. Фонд “NOVA” – це місце, де учасники мають можливість розвивати свої мовні навички завдяки відданості викладачів та надихаючій атмосфері. Безсумнівно, вивчення польської мови у Фонді “NOVA” – це не тільки набуття нових навичок, але й незабутня пригода, сповнена позитивних вражень та зустрічей. Запрошуємо всіх зацікавлених слідкувати за подіями та приєднуватися до нашої зростаючої спільноти!

#АктивніГромадяниГранти

Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG у рамках Програми активних громадян – Регіональний фонд