Mikołajki grupy senioralnej Kawiarenka Literacka

W serdecznym i radosnym nastroju, grupa senioralna Kawiarenka Literacka z Fundacji Nova miała okazję świętować Mikołajki, tworząc niezapomniane chwile dla uczestników i pracowników.

Podczas tych wyjątkowych Mikołajek, atmosfera w Kawiarence Literackiej była napełniona uśmiechami i radością. Dzięki hojności firmy Goldwell, każdy uczestnik i pracownik Fundacji Nova otrzymał wyjątkowy upominek, który dodatkowo rozjaśnił ten magiczny dzień.

Dzień Mikołajek to nie tylko moment obdarowywania prezentami, ale również okazja do budowania wspólnoty, dzielenia się radością i tworzenia silnych więzi. Inicjatywy takie jak ta wpisują się w wartości Fundacji Nova, której celem jest nie tylko wsparcie, ale także tworzenie przestrzeni pełnej pozytywnej energii i wzajemnej troski.