Dzisiaj o godzinie 10:00 spotkaliśmy się w Cedrach Wielkich.
Na świeżym powietrzu i zielonej trawce tuż przy tutejszym Klubie Seniora odbyły się wyjątkowe zajęcia – Joga na krzesełkach, które z uśmiechem i świetną energią poprowadził dla Was Olek.
Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Stacja Żuławy- Mobilny Dom Aktywności Lokalnej”, realizowanego przez Fundację NOVA
Pogoda dopisała, ale to Wasza obecność zrobiła na nas największe wrażenie! Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie stawili się naprawdę licznie. Wspólnie udowodniliśmy, że ruch to zdrowie
Ogromnie cieszy nas tak duże zainteresowanie naszymi pierwszymi zajęciami. Wasza energia i uśmiechy to dla nas najlepszy znak, że „Stacja Żuławy” to miejsce, którego potrzebowaliście!
To był dopiero początek! Już niebawem przedstawimy Wam pełny grafik zajęć w gminie, więc bądźcie czujni i śledźcie nasz profil.
Dziękujemy, że byliście dziś z nami i do zobaczenia.
Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu NOWEFIO.
No Comments