Warsztaty kreatywno-plastyczne dla dzieci w Trzcinisku

W minioną środę, 13 czerwca 2026 roku o godzinie 17:00, świetlica w Trzcinisku zamieniła się w prawdziwą pracownię artystyczną! Wszystko to w ramach kolejnego spotkania w ramach projektu STACJA ŻUŁAWY – Mobilny Dom Aktywności Lokalnej.

Fundacja Stacja Żuławy zaprosiła najmłodszych mieszkańców gminy Cedry Wielkie na bezpłatne warsztaty kreatywno-plastyczne.

Podczas spotkania młodzi artyści rysowali i malowali.

Powstały przepiękne, barwne i niezwykle oryginalne prace plastyczne. Warsztaty były nie tylko doskonałą okazją do rozwijania talentów, zdolności manualnych i wyobraźni, ale przede wszystkim czasem świetnej, wspólnej zabawy i integracji rówieśników.

Wielki finał już w sobotę! 🏆

Warto podkreślić, że stworzone przez dzieci dzieła to coś więcej niż piękna pamiątka. Wszystkie przygotowane prace wezmą udział w specjalnym konkursie! Ich uroczysta prezentacja oraz ogłoszenie wyników odbędą się już w najbliższą sobotę, 21 czerwca, podczas Festynu w Trzcinisku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym twórcom za ich zaangażowanie, uśmiechy i ogromną dawkę pozytywnej energii!

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu NOWEFIO.”

No Comments

Post A Comment