Wernisaż prac – konkurs fotograficzny dla seniorów 60+

Wernisaż prac – konkurs fotograficzny dla seniorów 60+

W uroczysty sposób zakończył się “Konkurs Fotograficzny dla Seniorów 60+”. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło utalentowanych seniorów którzy dzielnie rywalizowali, prezentując swoje unikalne spojrzenie na świat w temacie “Moja Codzienność”

Podczas uroczystości wręczono zasłużone nagrody i dyplomy laureatom konkursu, którzy poprzez swoje prace udowodnili, że wiek nie jest przeszkodą dla artystycznej ekspresji. Każda fotograficzna kompozycja była jak opowieść, przynosząc ze sobą bogactwo doświadczeń i osobistych historii.

Zwycięskie prace, pełne emocji i piękna, są teraz dostępne do podziwiania w artykule na naszej stronie internetowej, znajdującym się w sekcji aktualności, oraz w siedzibie naszej fundacji. To wspaniała okazja, by delektować się talentem seniorów i docenić ich wyjątkowy wkład w świat sztuki fotografii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz serdecznie dziękujemy za dzielenie się z nami swoim niezwykłym talentem i wrażliwością artystyczną.

“Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych “Aktywni+” na lata 2021-2025″

No Comments

Post A Comment