![](https://fundacjanova.org.pl/wp-content/uploads/2022/12/318610587_1794816567560997_3864937376931118827_n.jpg)
15 gru Wigilia (Spotkanie polsko- ukraińskie)
Jasełka w wykonaniu Kawiarenki Literackiej, kolędy zaśpiewane przez ukraińskich uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących numer 7, wspólna integracja polsko-ukraińska i pyszna kolacja. Tak właśnie wyglądała Wigilia Fundacja NOVA
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Вертеп у виконанні Літературної кав’ярні, різдвяні колядки у виконанні українських школярів з Комплексу шкіл №7, спільна польсько-українська інтеграція та смачна вечеря. Так виглядав Святвечір у Фундації NOVA.
Це був надзвичайно складний рік. На нас чекало багато викликів, особливо пов’язаних з проєктами для наших українських сусідів.
Наступний рік буде сповнений ще більш надихаючих завдань, і ми вже з нетерпінням чекаємо на нього.
Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG та Норвегії в рамках Програми активних громадян – Регіональний фонд
No Comments