Zajęcia komputerowe dla seniorów 60+

W Fundacji NOVA z przyjemnością organizujemy zajęcia komputerowe dedykowane naszym seniorom. To wyjątkowa inicjatywa, która umożliwia starszym uczestnikom rozwijanie nowych umiejętności technologicznych i integrowanie się z cyfrowym światem.

Podczas tych zajęć seniorzy mają okazję na naukę obsługi komputera, korzystania z Internetu, wysyłania e-maili oraz zdobywania podstawowych umiejętności w zakresie korzystania z programów i aplikacji. Nasze spotkania są prowadzone w atmosferze przyjaznej i cierpliwej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb uczestników.

Fundacja NOVA dąży do stworzenia przestrzeni, w której seniorzy nie tylko uczą się nowych umiejętności komputerowych, ale także przekazują swoją wiedzę innym. Nasze zajęcia komputerowe dla seniorów to więcej niż nauka – to również budowanie społeczności i zachęcanie do aktywności w wirtualnym środowisku.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja NOVA

“Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych “Aktywni+” na lata 2021-2025″