Zajęcia ze scrapbookingu – pary językowe/Майстер-клас зі скрапбукінгу – мовні пари

W Fundacji Nova odbywają się wyjątkowe zajęcia ze scrapbookingu, gromadzące barwną grupę uczestników z różnych zakątków – Polaków i Ukraińców. To niezwykłe spotkania, gdzie różnorodność kultur i tradycji przenika się z pasją do tworzenia. W atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, uczestnicy wspólnie się angażują, aby stworzyć piękne kartki świąteczne.

Podczas tych kreatywnych sesji, inspirujący instruktorzy podzielą się nie tylko tajnikami scrapbookingu, ale również wprowadzą uczestników w świat tradycji świątecznych zarówno polskich, jak i ukraińskich. Każda kartka staje się unikatowym dziełem sztuki, odzwierciedlającym nie tylko umiejętności, ale także wzajemne inspiracje i współpracę.

Te spotkania stanowią nie tylko okazję do rozwijania zdolności twórczych, ale także do budowania mostów porozumienia między kulturami. Kartki świąteczne, pełne detali i osobistego charakteru, stają się wyrazem wspólnego dziedzictwa i wzajemnej życzliwości. W Fundacji Nova, poprzez te wyjątkowe zajęcia, celebrujemy różnorodność i jednoczymy społeczność, tworząc niezapomniane chwile radości i inspiracji.

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Фонд “NOVA” організовує унікальні майстер-класи зі скрапбукінгу, які об’єднують колоритну групу учасників з різних куточків – поляків та українців. Це надзвичайні зустрічі, де розмаїття культур і традицій зливається з пристрастю до творчості. В атмосфері взаємної поваги та взаєморозуміння учасники спільно створюють красиві різдвяні листівки.

Під час цих творчих сесій натхненні інструктори не лише поділяться секретами скрапбукінгу, але й познайомлять учасників зі світом польських та українських різдвяних традицій. Кожна листівка стає унікальним витвором мистецтва, що відображає не лише навички, але й взаємне натхнення та співпрацю.

Такі зустрічі – це не лише можливість розвивати творчі навички, але й будувати мости порозуміння між культурами. Різдвяні листівки, сповнені деталей та особистого підходу, стають вираженням спільної спадщини та взаємної доброти. Завдяки цим унікальним заходам ми у Фундації “Нова” святкуємо розмаїття та об’єднуємо громаду, створюючи незабутні моменти радості та натхнення.

#АктивніГромадяниГранти

Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG та Норвегії в рамках Програми активних громадянРегіональний фонд.