Wielkanoc Fundacji NOVA

Fundacja Nova miała przyjemność zorganizować spotkanie wielkanocne w malowniczej restauracji Vidokova, mieszczącej się w budynku Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Na tym wyjątkowym wydarzeniu zjednoczyliśmy naszych przyjaciół zarówno z lokalnej społeczności, jak i z Ukrainy, celebrując razem nadchodzące święta. To wyjątkowe spotkanie połączyło nas w atmosferze wspólnoty, przynosząc radość i wzmacniając łączące nas więzi. Mamy nadzieję, że również nasi goście będą wspominać ten dzień z uśmiechem na twarzy!

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Фонд “NOVA” мали приємність організувати пасхальну зустріч в мальовничому ресторані “Vidokova”, розташованому в будівлі Музею Другої світової війни. На цьому особливому заході ми об’єднали наших друзів як з місцевої громади, так і з України, щоб разом відсвяткувати прийдешні свята. Ця особлива зустріч об’єднала нас в атмосфері спільності, принесла радість і зміцнила зв’язки, які нас об’єднують. Сподіваємося, що наші гості також згадають цей день з посмішкою на обличчі!

#АктивніГромадяниГранти
Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG у рамках Програми активних громадян – Регіональний фонд