Fundacja NOVA wysłała uczniów Zespołu Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Rusocinie do Portugalii!

Fundacja NOVA razem z zespołem Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Rusocinie wysłała 14 uczniów na dwutygodniowe praktyki zawodowe do Portugalii.

Uczniowie klasy II w zawodzie Technik Hotelarstwa i klasy III B Szkoły Branżowej I Stopnia w zawodzie Kucharz mieli okazję spróbować swoich sił w pracy zawodowej w hotelu.

Po pracy młodzież mogła korzystać z atrakcji jakie oferuje kampus naszego portugalskiego  partnera Mobility Friends, który gości uczniów w Barcelos.

Również oni wybrali się w miniony weekend na zwiedzanie Porto i Bragii. Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zyskają po tym wyjeździe nie tylko cenne doświadczenie zawodowe, ale również wiele wspaniałych wspomnień 🙂 .