![](https://fundacjanova.org.pl/wp-content/uploads/2024/01/86388c45-86b2-4cb0-8ba0-9e47a1584248.jpg)
05 sty Kurs języka polskiego/Курс польскоі мови
Po przerwie świątecznej Fundacja NOVA kontynuuje zajęcia z języka polskiego dla migrantów. Wracamy z pełnym zaangażowaniem, pomagając naszym kursantom doskonalić swoje umiejętności. Nowy rok to czas kontynuacji naszej misji integracji poprzez naukę języka polskiego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i motywację!
#AktywniObywateleGranty
Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny
Після різдвяних канікул Фонд “NOVA” продовжує заняття з польської мови для мігрантів. Ми повернулися з повною віддачею, допомагаючи нашим студентам вдосконалювати свої навички. Новий рік – це час для продовження нашої місії інтеграції через вивчення польської мови. Дякуємо всім за вашу відданість та мотивацію!
#АктивніГромадяниГранти
Проект фінансується Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією з фондів EOG у рамках Програми активних громадян – Регіональний фонд
No Comments